Ta promocja zakończyła się w dniu 26 listopada. Zobacz aktualne gazetki sieci Real.

Z myślą o portfelach swoich klientów sieć sklepów Real przygotowała specjalną obniżkę cen trwającą od 20 do 26 listopada i obejmującą szereg artykułów spożywczych oraz przemysłowych. W gazetce promocyjnej znalazły się zarówno produkty podstawowe, używane na co dzień, takie jak produkty spożywcze czy środki czyszczące, jak i sprzęt elektroniczny w wyjątkowo niskich cenach, na przykład telewizory. 


Wyjątkowa obniżka cen artykułów spożywczych 

Wszystkich klientów ucieszy z pewnością spora obniżka cen szerokiej gamy produktów spożywczych kupowanych na co dzień. Gazetka promocyjna pełna jest artykułów spożywczych, bez których nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania. W obniżonej cenie klienci kupią mleko Wypasione (2,25 złotych), serek wiejski (1,69 złotych), płatki corn flakes Lubella (4,79 złotych) czy mąkę tortową Lubella (2,79 złotych). W ofercie znalazły się także codziennie goszczące na polskich stołach napoje, takie jak kawa rozpuszczalna Jacobs Velvet w cenie 18,89 złotych, herbata ekspresowa Ahmad Tea w cenie 15,19 złotych czy kakao ciemne Wedel (2,99 złotych), które z powodzeniem posłuży też do wypieków. 
Specjalna obniżka objęła także liczne napoje, od Pepsi (10,99 złotych za czteropak), Hoop Cola (4,99 za dwie sztuki) czy syrop malinowy spiżarnia (3,79 złotych).


Promocje na artykuły przemysłowe 

Gazetka promocyjna obejmuje także szereg produktów przemysłowych, takich jak środki czyszczące oraz kosmetyczce. W niższej cenie klienci nabędą szampony Nivea (9,49 złotych), żel pod prysznic Petit Marseillais (7,19 złotych) oraz dezodoranty Fa (6,29). W obniżonych cenach znajdziemy w gazetce także pasty do zębów, papier toaletowy, proszki do prania Vizir (27,99 złotych) czy płyn d płukania Silan (8, 19 złotych). 


Obniżka na telewizory i komputery 

Wśród produktów objętych promocją znalazły się także sprzęty elektroniczne. W przecenie kupimy zarówno telewizory jak i laptopy w wyjątkowo atrakcyjnych, obniżonych cenach. Warto sprawdzić gazetkę, żeby poznać szczegółową ofertę.